John Newman färglitografi

John Newman färglitografi
John Newman färglitografi

Klubbat för:

4 400 SEK

Schätzwert

5 000 SEK

Beschreibung

JOHN NEWMAN (USA 1952): "Sotto Voce", signerad och daterad 1990, 6/42, Tyler graphics, färglitografi, 146x146 cm
PROVENIENS: Heland Wetterling Gallery, Stockholm

Zustandsbeschreibung

345146

2015-11-26