Fernandez Arman Accumulation de violons
Klubbat för:
13 500 SEK
Utropspris
15 000 SEK
FERNANDEZ ARMAN (Frankrike, 1928-2005): Accumulation de violons, signerad och numrerad Arman 2/25, brons och plexiglas, höjd 41,5 cm inkl. sockel.
PROVENIENS: Inköpt direkt från konstnären i New York
345151
2015-11-27