Enrico Baj komplett portfolio - 7 färglitografier

Klubbat för:

5 200 SEK

Utropspris

5 000 SEK

ENRICO BAJ (1924-2003), Larmes de Generaux - Crying Generals, 1965, komplett portölj med 7 färglitografier, signerade och numrerade Baj 18/100, bladstorlek 57x45 cm, Herman Igell Editeur, Stockholm
LITTERATUR: Petit, Livres 6

God kondition

345152

2015-11-27