Bokhylla Josef Frank
Klubbat för:
27 000 SEK
Utropspris
25 000 SEK
JOSEF FRANK, bokhyllor, 2 st, Svenskt Tenn, modellnummer 2225, vitlackerade med grönmålad fond, låsbricka i valnöt med mässingsbeslag, höjd 227, 100x50 cm, 3 nycklar medföljer
Slitage, skador
345160
2015-11-29