Bokhylla Josef Frank

Bokhylla Josef Frank
Bokhylla Josef Frank
Bokhylla Josef Frank
Bokhylla Josef Frank

Klubbat för:

27 000 SEK

Utropspris

25 000 SEK

JOSEF FRANK, bokhyllor, 2 st, Svenskt Tenn, modellnummer 2225, vitlackerade med grönmålad fond, låsbricka i valnöt med mässingsbeslag, höjd 227, 100x50 cm, 3 nycklar medföljer

Slitage, skador

345160

2015-11-29