Bergere Louis XV-stil
2015-11-29
345169
| Klubbat belopp | 1 100 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
BERGERE, 1900-talets mitt, Louis quinze-stil, Frankrike, valnöt, träskuren dekor, sitthöjd ca 44 cm
Lösa kantband, slitage på tyget