Hunting table

Hunting table
Hunting table
Hunting table
Hunting table
Hunting table
Hunting table
Hunting table
Hunting table

Klubbat för:

1 000 SEK

2 000 SEK

HUNTING TABLE, 1900-talets andra hälft, massiv mahogny, höjd 54, 125 x 84 cm

Bruksslitage

345171

2015-11-29