Curt Sjöberg

Curt Sjöberg
Curt Sjöberg
Curt Sjöberg
Curt Sjöberg

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

CURT SJÖBERG (1911-87): Motiv från Trosa, signerad och daterad CSjöberg -74, olja på duk, 45x54 cm

345172

2015-11-26