Klubbat för:
2 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
BODIL HEDLUND (född 1946): Stilleben med äpplen, signerad Bodil Hedlund, olja på duk, 100x81 cm
345178
2015-11-26
Gör en kostnadsfri värdering här