Enrico Baj portfolio med 9 färgserigrafier
Klubbat för:
15 500 SEK
Utropspris
12 000 SEK
ENRICO BAJ (1924-2003), "Baj Chez Baj", portfölj med 9 (av ursprungligen10) färglitografier med filtpulver och glitter, signerade och numrerade Baj 85/250, bladstorlek 100x70 cm, i originalportfolio med screentryckt dekor, ett blad med dedikation
345179
2015-11-27