Siri Rathsman handkolorerade etsningar

Klubbat för:

450 SEK

Schätzwert

1 500 SEK

Beschreibung

SIRI RATHSMAN (1895-1974): (2) Kompositioner, signerade Siri Rathsman, epreuve d´artiste, handkolorerade etsningar, 8x17,5 resp 15x29,5 cm

Zustandsbeschreibung

Gulnader

345180

2015-11-26