Klubbat för:
450 SEK
Schätzwert
1 500 SEK
Beschreibung
SIRI RATHSMAN (1895-1974): (2) Kompositioner, signerade Siri Rathsman, epreuve d´artiste, handkolorerade etsningar, 8x17,5 resp 15x29,5 cm
Zustandsbeschreibung
Gulnader
345180
2015-11-26
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner