Klubbat för:
350 SEK
Utropspris
1 500 SEK
SIRI RATHSMAN (1895-1974): (2) Kompositioner, signerade Siri Rathsman, epreuve d´artiste, handkolorerade etsningar, 15x17,5 resp 20x24,5 cm
Gulnader
345181
2015-11-26
Gör en kostnadsfri värdering här