Siri Rathsman

Siri Rathsman
Siri Rathsman
Siri Rathsman
Siri Rathsman

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SIRI RATHSMAN (1895-1974): (2) Kompositioner, signerade Siri Rathsman, epreuve d´artiste, handkolorerade etsningar, 15x17,5 resp 20x24,5 cm

Gulnader

345181

2015-11-26