Christian Berg
2015-11-26
345182
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
CHRISTIAN BERG (1893-1976): "Prismakomposition 1928", färglitografi, epreuve d´artiste signerad och daterad Christian Berg 1973, 37,5x20 cm
Gulnader