Ljuskrona 1800-tal nyrokoko

Ljuskrona 1800-tal nyrokoko
Ljuskrona 1800-tal nyrokoko

Klubbat för:

7 200 SEK

Utropspris

3 000 SEK

LJUSKRONA, 1800-talets andra hälft, nyrokoko, bronserad metall, 4 ljusarmar, höjd ca 66 cm

Mindre slitage

345184

2015-12-10