Ulf Gripenholm
2015-11-26
345195
| Klubbat belopp | 2 200 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
ULF GRIPENHOLM (född 1943): Sittande modell, signerad Ulf Gripenholm, pt, färglitografi, 28x18,5 cm