Astrid Harms Ringdahl

Astrid Harms Ringdahl
Astrid Harms Ringdahl
Astrid Harms Ringdahl
Astrid Harms Ringdahl

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 000 SEK

ASTRID HARMS RINGDAHL (1912-1984): Stilla morgon, signerad och daterad Astrid Harms-Ringdahl 1968, olja på duk uppfodrad på pannå, 13x26 cm

345198

2015-11-26