Klubbat för:
3 000 SEK
Utropspris
1 500 SEK
SIRI DERKERT (1888-1973): Flickor med hopprep, signerad och daterad Siri Derkert okt 1971, blyerts/blandteknik, 24x24 cm
Gulnader
345200
2015-11-26
Gör en kostnadsfri värdering här