Gunnar Norrman torrnål

Gunnar Norrman torrnål
Gunnar Norrman torrnål

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 000 SEK

GUNNAR NORRMAN (1912-2005): "Sälgkvist", signerad och daterad G.Norrman, torrnål, 4/10, bildyta 10,5x14 cm

345201

2015-11-26