Jean Rosengren oljemålning

Jean Rosengren oljemålning
Jean Rosengren oljemålning
Jean Rosengren oljemålning
Jean Rosengren oljemålning
Jean Rosengren oljemålning
Jean Rosengren oljemålning
Jean Rosengren oljemålning
Jean Rosengren oljemålning
Jean Rosengren oljemålning
Jean Rosengren oljemålning
Jean Rosengren oljemålning
Jean Rosengren oljemålning
Jean Rosengren oljemålning
Jean Rosengren oljemålning

Klubbat för:

1 700 SEK

Utropspris

1 200 SEK

JEAN ROSENGREN (1894-1965): (3) Skånegårdar, signerade J. Rosengren, olja på duk, 10x16 - 14x21 cm

Visas på Geijersgatan 14 i Göteborg

345208

2015-12-02