Jean Rosengren olja på duk

Jean Rosengren olja på duk
Jean Rosengren olja på duk
Jean Rosengren olja på duk
Jean Rosengren olja på duk
Jean Rosengren olja på duk
Jean Rosengren olja på duk

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

1 000 SEK

JEAN ROSENGREN (1894-1965): Betande kor, signerade J. Rosengren, olja på duk, 30x42 cm

Visas på Geijersgatan 14 i Göteborg

345210

2015-12-02