Jean Rosengren olja på duk
2015-12-02
345211
| Klubbat belopp | 500 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
JEAN ROSENGREN (1894-1965): Skogslandskap, signerade J. Rosengren, olja på duk, 56x75 cm
Visas på Geijersgatan 14 i Göteborg