Klubbat för:
400 SEK
1 000 SEK
CARL MÅNSSON (1892-1976): Skånegård vid kusten, signerad Carl Månsson, olja på duk, 48x69 cm
Visas på Geijersgatan 14 i Göteborg
345214
2015-12-02