Carl Månsson Skånegård

Carl Månsson Skånegård
Carl Månsson Skånegård
Carl Månsson Skånegård
Carl Månsson Skånegård
Carl Månsson Skånegård
Carl Månsson Skånegård

Klubbat för:

400 SEK

1 000 SEK

CARL MÅNSSON (1892-1976): Skånegård vid kusten, signerad Carl Månsson, olja på duk, 48x69 cm

Visas på Geijersgatan 14 i Göteborg

345214

2015-12-02