Åke Wickström oljemålning

Åke Wickström oljemålning
Åke Wickström oljemålning
Åke Wickström oljemålning
Åke Wickström oljemålning
Åke Wickström oljemålning
Åke Wickström oljemålning
Åke Wickström oljemålning
Åke Wickström oljemålning

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

1 200 SEK

ÅKE WICKSTRÖM (född 1927): (3) Stadsmotiv samt interiör, signerad Å. Wickström, olja på pannå/olja på duk, 14x 12,5 och 40x29 cm

Visas på Geijersgatan 14 i Göteborg

345216

2015-12-02