Akvarell

Akvarell
Akvarell
Akvarell
Akvarell

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 500 SEK

INGEGERD GOETHE (1900-tal): ´´Höst, Blåsjön´´, signerad I. Gothe, akvarell, 47x35 cm

Saknar glas

345222

2015-11-27