Eric H Olson mapp 4 st serigrafier

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

2 000 SEK

ERIC H OLSON (1909-1995): Mapp: "Fyra serigrafier", signerade och numrerad , 52100, 4 st färgserigrafier, bladmått 63x53 cm, oramade

345226

2015-11-26