Nattljusstake Louis XV-stil

Nattljusstake Louis XV-stil
Nattljusstake Louis XV-stil
Nattljusstake Louis XV-stil
Nattljusstake Louis XV-stil
Nattljusstake Louis XV-stil
Nattljusstake Louis XV-stil
Nattljusstake Louis XV-stil
Nattljusstake Louis XV-stil
Nattljusstake Louis XV-stil
Nattljusstake Louis XV-stil

Klubbat för:

4 800 SEK

Utropspris

5 000 SEK

NATTLJUSSTAKE, Louis XV-stil, 1800-talets andra hälft, förgylld brons, figurin i porslin, höjd 12 cm

Smärre slitage, ett horn med skada, smärre dekordelar saknas

345230

2015-11-26