Uno Vallman 1966
2015-11-30
345256
| Klubbat belopp | 5 000 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
UNO VALLMAN (1913-2004): Dam i röd klänning, signerad och daterad Uno Vallman 1966, olja på duk, 61x75 cm,
PROVENIENS: GALLERI STURE, Stockholm