Uno Vallman 1966
Valmis
2015-11-30
345257
| Korkein tarjous | 11 000 SEK |
| Arviointi | 10 000 SEK |
UNO VALLMAN (1913-2004): Påfågeln, signerad och daterad Uno Vallman 1966, olja på duk, 100x81 cm,
PROVENIENS: GALLERI STURE, Stockholm