Uno Vallman 1966

Uno Vallman 1966
Uno Vallman 1966
Uno Vallman 1966
Uno Vallman 1966

Klubbat för:

2 800 SEK

Utropspris

3 000 SEK

UNO VALLMAN (1913-2004): Fjällsjön, signerad och daterad Uno Vallman 1966, olja på duk, 34x41 cm,
PROVENIENS: GALLERI STURE, Stockholm

345259

2015-11-30