Uno Vallman 1966

Uno Vallman 1966
Uno Vallman 1966
Uno Vallman 1966
Uno Vallman 1966

Klubbat för:

3 400 SEK

Utropspris

4 000 SEK

UNO VALLMAN (1913-2004): Sydlänskt torg, signerad och daterad Uno Vallman 1966, olja på duk, 42x48 cm,
PROVENIENS: GALLERI STURE, Stockholm

345260

2015-11-30