Klubbat för:
3 400 SEK
Utropspris
4 000 SEK
UNO VALLMAN (1913-2004): Sydlänskt torg, signerad och daterad Uno Vallman 1966, olja på duk, 42x48 cm,
PROVENIENS: GALLERI STURE, Stockholm
345260
2015-11-30
Gör en kostnadsfri värdering här