Uno Vallman 1965

Uno Vallman 1965
Uno Vallman 1965
Uno Vallman 1965
Uno Vallman 1965

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

4 000 SEK

UNO VALLMAN (1913-2004): Färgexplosion, signerad och daterad Uno Vallman 1965, olja på duk, 45x37 cm,
PROVENIENS: GALLERI STURE, Stockholm

345261

2015-11-30