Uno Vallman Bröllop 1966

Uno Vallman Bröllop 1966
Uno Vallman Bröllop 1966
Uno Vallman Bröllop 1966
Uno Vallman Bröllop 1966

Klubbat för:

6 600 SEK

Utropspris

5 000 SEK

UNO VALLMAN (1913-2004): Bröllop, signerad och daterad Uno Vallman 1966, olja på duk, 74x59 cm,
PROVENIENS: GALLERI STURE, Stockholm

345264

2015-11-30