Klubbat för:
6 600 SEK
Utropspris
5 000 SEK
UNO VALLMAN (1913-2004): Bröllop, signerad och daterad Uno Vallman 1966, olja på duk, 74x59 cm,
PROVENIENS: GALLERI STURE, Stockholm
345264
2015-11-30
Gör en kostnadsfri värdering här