Uno Vallman 1965

Uno Vallman 1965
Uno Vallman 1965
Uno Vallman 1965
Uno Vallman 1965

Klubbat för:

23 000 SEK

Utropspris

15 000 SEK

UNO VALLMAN (1913-2004): Figurkomposition, signerad och daterad Uno Vallman 1965, olja på duk, 130x80 cm,
PROVENIENS: GALLERI STURE, Stockholm

345265

2015-11-30