Henri Sert tusch

Henri Sert tusch
Henri Sert tusch

Klubbat för:

6 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

HENRI SERT (Frankrike, 1934-1964): Figur, signerad och daterad H Sert -1954, tusch, ca 22x23 cm, oramad

345267

2015-11-27