Ulf Trotzig färgetsningar

Ulf Trotzig färgetsningar
Ulf Trotzig färgetsningar
Ulf Trotzig färgetsningar
Ulf Trotzig färgetsningar

Klubbat för:

300 SEK

Arviointi

1 200 SEK

Kuvaus

ULF TROTZIG (1925-2013): (2), kompositioner, signerade Trotzig, färgetsningingar, bladmått ca 62x78 cm, oramade

Kuntoraportti

Fläckar

345271

Päivämäärä:

2015-11-27