Ulf Trotzig färgetsningar
Klubbat för:
300 SEK
Arviointi
1 200 SEK
Kuvaus
ULF TROTZIG (1925-2013): (2), kompositioner, signerade Trotzig, färgetsningingar, bladmått ca 62x78 cm, oramade
Kuntoraportti
Fläckar
345271
Päivämäärä:
2015-11-27