Uno Vallman

Uno Vallman
Uno Vallman
Uno Vallman
Uno Vallman

Klubbat för:

9 200 SEK

Utropspris

12 000 SEK

UNO VALLMAN (1913-2004): Fågel mot orange bakgrund, signerad och daterad Uno Vallman 1964, olja på duk, 120x85 cm,
PROVENIENS: GALLERI STURE, Stockholm

345280

2015-11-30