Tom Fahlroth Skånegård

Tom Fahlroth Skånegård
Tom Fahlroth Skånegård
Tom Fahlroth Skånegård
Tom Fahlroth Skånegård

Klubbat för:

3 200 SEK

Utropspris

1 500 SEK

TOM FAHLROTH (född Falun 1921-1980), Skånegård, signerad Fahlroth, olja på duk, 55x68 cm

345289

2015-11-29