Klubbat för:
4 000 SEK
Utropspris
2 000 SEK
PIERRE ALECHINSKY (född 1927): Komposition, signerad och numrerad Alechinsky 334/500, färglitografi, bladmått ca 86x62 cm
Gulnad, veck
345295
2015-11-27
Gör en kostnadsfri värdering här