Pierre Alechinsky färglitografi

Klubbat för:

4 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

PIERRE ALECHINSKY (född 1927): Komposition, signerad och numrerad Alechinsky 334/500, färglitografi, bladmått ca 86x62 cm

Gulnad, veck

345295

2015-11-27