Guy Meyerhoff glasseriegrafi

Guy Meyerhoff glasseriegrafi
Guy Meyerhoff glasseriegrafi

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 500 SEK

GUY MEYERHOFF (född Larsson, 1921-1989), "The point", signerad och numrerad Guy M 2/5, 82, 5/5, glasserigrafi, 95 x 58 cm

345307

2015-11-26