Fönsterdekorationer
Closed
2015-12-03
345317
| Sold for | 2 000 SEK |
| Estimate | 1 500 SEK |
FÖNSTERDEKORATIONER, 3 st, 1800-talets slut, blyinfattade delvis färgade glasbitar, målad och skrapad dekor, 29,5, 34,5 resp. 45,5 x 37 cm
Skador och sprickor