Jan Håfström färglitografi

Jan Håfström färglitografi
Jan Håfström färglitografi
Jan Håfström färglitografi
Jan Håfström färglitografi

Klubbat för:

1 400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

JAN HÅFSTRÖM (född 1937), Utan titel, signerad Jan Håfström 1981, 116/150, färglitografi med collage, bladstorlek 76x56 cm, medföljer färglitografi Åke Nilsson

345326

2015-11-27