Per-Åke Persson Liberty Woman

Per-Åke Persson Liberty Woman
Per-Åke Persson Liberty Woman
Per-Åke Persson Liberty Woman
Per-Åke Persson Liberty Woman

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

4 000 SEK

PER-ÅKE PERSSON (född 1950), C-print, "Liberty woman", signerad, daterad och numrerad Per-Åke Persson, 6/10, New York, 2009, ramad bakom plexiglas, motivmått 42x55 cm

345328

2015-11-28