B Jansson

B Jansson
B Jansson
B Jansson
B Jansson

Klubbat för:

300 SEK

800 SEK

B. JANSSON (1900-tal): "Tellus aggresiv planet?!", signerad och daterad -73, blyertsteckning, ca 35x51 cm

345334

2015-11-26