Karl Mårtens litografi
2015-12-03
345335
| Klubbat belopp | 2 400 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
KARL MÅRTENS (född 1956): Hackspett, signerad Karl Mårtens, färglitografi, bladmått 57x28 cm, oramad
Visas på Geijersgatan 14 i Göteborg