Karl Mårtens litografi

Karl Mårtens litografi
Karl Mårtens litografi

Klubbat för:

2 400 SEK

1 500 SEK

KARL MÅRTENS (född 1956): Hackspett, signerad Karl Mårtens, färglitografi, bladmått 57x28 cm, oramad

Visas på Geijersgatan 14 i Göteborg

345335

2015-12-03