Klubbat för:
2 400 SEK
1 500 SEK
KARL MÅRTENS (född 1956): Hackspett, signerad Karl Mårtens, färglitografi, bladmått 57x28 cm, oramad
Visas på Geijersgatan 14 i Göteborg
345335
2015-12-03