Robert Löfgren oljemålning

Robert Löfgren oljemålning
Robert Löfgren oljemålning
Robert Löfgren oljemålning
Robert Löfgren oljemålning

Klubbat för:

600 SEK

Utropspris

1 200 SEK

ROBERT LÖFGREN (1893-1978): Kustmotiv med ekar, signerad och daterad R Löfgren 41, olja på pannå, 27 x 34 cm

345337

2015-11-27