Robert Löfgren oljemålning

Robert Löfgren oljemålning
Robert Löfgren oljemålning
Robert Löfgren oljemålning
Robert Löfgren oljemålning

Klubbat för:

800 SEK

Utropspris

1 000 SEK

ROBERT LÖFGREN (1893-1978), "Islossning vid Vikbybron" Hedemora, signerad och daterad R Löfgren 1949, olja på pannå, 37 x 44 cm

345341

2015-11-27