Angelica Wiik grafik
2015-12-03
345342
| Klubbat belopp | 1 900 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
ANGELICA WIIK (född 1960): Interiör med kvinna, färglitografi, signerad och numrerad HC, 59x28 cm, oramad
Visas på Geijersgatan 14 i Göteborg