Klubbat för:
350 SEK
1 500 SEK
BULKRUKOR, 2 st, koppar, KOPPARPANNOR med lock, 2 st, BRANDSPRUTA, SKOPA, FORMAR, 5 st, koppar, brandsprutans längd 85 cm
Slitage, bristningar, bucklor
345377
2015-11-27