Koppar 11 dlr

Koppar 11 dlr
Koppar 11 dlr
Koppar 11 dlr
Koppar 11 dlr
Koppar 11 dlr
Koppar 11 dlr
Koppar 11 dlr
Koppar 11 dlr

Klubbat för:

350 SEK

1 500 SEK

BULKRUKOR, 2 st, koppar, KOPPARPANNOR med lock, 2 st, BRANDSPRUTA, SKOPA, FORMAR, 5 st, koppar, brandsprutans längd 85 cm

Slitage, bristningar, bucklor

345377

2015-11-27